مرحله مقدماتی بیست و یکمین دوره رقابتهای فوتسال جام رمضان گرگان، یادواره سرداران و 1365 شهید شهرستان گرگان به پایان رسید.
شب گذشته در آخرین شب این مرحله از رقابتها 6 دیدار در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد، که نتایج زیر به دست آمد:
شهدای سدن     4                   هامون امیرآباد            3
زنده یاد علیرضا اسدی     3              شهدای قلعه حسن      3
لبنی فرناد   7                             شهدای اصفهانکلاته     صفر
شهید کدائی       4                         باشگاه بیلیارد حسام     1
زنده یاد حسن درگاهی   4                 ناشنوایان     صفر
نادر     صفر                                 مدرسه غیردولتی میثاق       5
براساس این گزارش با پایان یافتن رقابتهای شب گذشته تیمهای "شهدای سدن"، "زنده یاد علیرضا اسدی"، "لبنی فرناد"، "شهید کدائی"، "زنده یاد حسن درگاهی" و "مدرسه غیردولتی میثاق" به مرحله دوم و حذفی (مرحله یک شانزدهم نهائی) راه یافتند.
نخستین شب مرحله یک شانزدهم نهائی این دوره از رقابتها امشب با برگزاری دیدارهای زیر آغاز خواهد شد:
ساعت  20:30   پاس گلستان          *   تعاونی چند منظوره ورزشی گلستان
ساعت 21:15    پوشاک پارسیان     *   پونک
ساعت 22:00    گلستان                *  نظام مهندسی
ساعت 22:45   خدمات مجالس شایان   *    پیش دانشگاهی غیرانتفاعی سعدی
ساعت 23:30   برنا                      *   لوله پویا
ساعت 00:15  شهدای غلامی          *   شهدای زیارت
ادامه این رقابتها پس از برگزاری دیدارهای امشب به مناسب فرا رسیدن ایام لیالی قدر از جمعه شب پیگیری خواهد شد.

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در شنبه ششم شهریور 1389 و ساعت 13:4 |
شنبه 30/5/89 ساعت 20:45 شهدای الغدیر آب محیط گلستان ساعت 21:30 نگین بانک قوامین ساعت 22:15 صنایع سنگ امید مسکن سازان گلستان ساعت 23:00 وحدت آهنگرمحله شهید کاظم صادقپور ساعت 23:45 آذران پلاستیک هامون امیرآباد ساعت 00:30 تولیدی بازرگانی نامدار مرحوم حمیدرضا شهبازی یک شنبه 31/5/89 ساعت 20:45 نوده ملک باشگاه بیلیارد حسام ساعت 21:30 نئوپان شموشک ناشنوایان ساعت 22:15 شهید مهدوی مدرسه غیرانتفاعی میثاق ساعت 23:00 شرکت گوشت سحر مرغ کردان شهدای اصفهانکلاته ساعت 23:45 گلستان مرحوم شکرالهیان ساعت 00:30 نظام مهندسی شهید خلیلی دوشنبه 1/6/89 ساعت 20:45 برنا یساقی ساعت 21:30 آذین اسپرت لوله پویا ساعت 22:15 پاس گلستان مدرسه غیردولتی میثاق ساعت 23:00 تعاونی چند منظوره ورزشی گلستان شهدای محمدآباد کتول ساعت 23:45 خدمات مجالس شایان آرایشی نلا ساعت 00:30 پیش دانشگاهی سعدی توسعه قدرت هیرکانیا
+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در شنبه سی ام مرداد 1389 و ساعت 12:21 |
مرحوم امید زنگی نودیجه   2          بیمه رجائی    صفر
هیات شهدای آل یاسین   3          دهیاری نوچمن  4
شادروان یاسر عرب          3          اداره کل فنی و حرفه ای     3
شهید محمدحسن کریمی  1         شهدای توشن     1
هیات عاشقان امیرالمومنین (ع)  صفر      فرماندهی مرزبانی گلستان   6
اتحاد نومل                      3           شرکت آبشار صنعت گلستان      1

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در شنبه سی ام مرداد 1389 و ساعت 12:9 |
نتایج شب ششم:

شهيد مهدوي ۱                           نادر   ۱ 


لبنيات فرناد ۳                         شرکت گوشت سحر مرغ کردان  ۲

شرکت تيپاکس  4                  مرحوم شکرالهيان 3

رنگ الوان 4                          شهيد خليلي  صفر

سقف نماي آلايه  1                  يساقي 3


در آخرين ديدار تيم لوله پويا در برابر مقاومت گلستان به برتري دست يافت

 

نتایج شب هفتم :

پایگاه مقاومت امام علي (ع)   1                         باغ پرندگان 3


ايثار       صفر                                            شهداي محمدآباد کتول 2


شهرک ميلاد  4                                        آرايشي نلا 3


بسيج نور نوچمن 3                             توسعه قدرت هيرکانيا 4


لوازم خانگي سيلوان 3                        پيتزا ويلا صفر


پانکريشن 3                                       شهداي قرن آباد 1

نتایج شب هشتم :

شهدای سیستان 4                     صندوق انصار زیارت 2


ستاره سرخ تقی آباد 3                   توسکستان 1


ایرانیان 1                                  شرکت ارتباط نوین 4


پوریای ولی بندرگز صفر                مرکز دیجیتال شمال 3 (عدم حضور به موقع تیم بندرگز)


اسپرت دالاهو 1                         سیدالشهدا مریم آباد 3


اتحاد گرگانجدید صفر                     آریانا 3

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در جمعه بیست و نهم مرداد 1389 و ساعت 12:44 |
ادامه رقابتهای فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان یادوراه سردارن و ۱۳۶۵ شهید شهرستان گرگان به شرح زیر می باشد:

چهار شنبه ۲۷/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵    پایگاه امام علی                     باغ پرندگان

ساعت ۲۱:۳۰          ایثار                              شهدای محمدآباد کتول

ساعت ۲۲:۱۵     شهرک میلاد                       آرایشی نلا

ساعت ۲۳:۰۰      بسیج نوچمن                    توسعه قدرت هیرکانیا

ساعت ۲۳:۴۵    لوازم خانگی سیلوان            پیتزا ویلا

ساعت ۰۰:۳۰   یانکریشن                           شهدای قرن آباد

 

پنج شنبه ۲۸/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   شهدای سیستان             انصار زیارت

ساعت۲۱:۳۰   ستاره سرخ تقی آباد         توسکستان

ساعت۲۲:۱۵   ایرانیان                           شرکت ارتباط نوین

ساعت۲۳:۰۰   پوریای ولی بندرگز           مرکز دیجیتال شمال

ساعت۲۳:۴۵   اسپرت دالاهو                 سیدالشهدا مریم آباد

ساعت۰۰:۳۰  اتحاد گرگانجدید                آریانا

 

جمعه ۲۹/۵/۸۹

ساعت۲۰:۴۵   امید زنگی نودیجه                      بیمه رجایی

ساعت۲۱:۳۰  شهدای آل یاسین                     دهیاری نوچمن

ساعت۲۲:۱۵  شادروان یاسر عرب                  اداره کل فنی حرفه ای

ساعت۲۳:۰۰ شهید محمد حسین کریمی        شهدای توشن

ساعت۲۳:۴۵  هیات امیرالمومنین                  مرزبانی گلستان

ساعت۰۰:۳۰   اتحاد نومل                           شرکت آبشار صنعت

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در سه شنبه بیست و ششم مرداد 1389 و ساعت 14:57 |
رقابتهای شب سوم:

 جوانان ملل      ۲                       ایرانیان ۲

  پوریای ولی بندرگز    ۲                شهیدعبدالحسین جنا ۳

  اسپرت دالاهو    ۱                     بسیج مخابرات گلستان  ۲

پولیمر رضائی     ۱۱                      اتحاد گرگانجدید       صفر

فتودیجیتال صبا     ۳                    امید زندگی نودیجه  ۱

 هیات شهدای آل یاسین   ۲         منتخب بالاجاده     ۲

نتاج رقابتهای شب چهارم

 شادروان یاسر عرب      ۲             جوانان طهماسبی ۲

 شهید ایری          ۸                    شهیدمحمدحسین کریمی ۱

  ستاره سرخ      ۶                       هیات عاشقان امیرالمومنین (ع) ۱

 برق آریا    ۲                               اتحاد نومل  صفر

 شرکت فلزپوشان صنعت   ۲         شهدای الغدیر   صفر

 نگین       ۲                              دهیاری کفشگیری  ۲

نتاج رفابتهای شب پنجم

 امید        صفر                            لوازم التحریر فرهنگ فاضل آباد    ۴

 ونوس همراه       ۴                  وحدت آهنگر محله     ۳

 آذران پلاستیک        ۲               شهدای سدن    ۴

 تولیدی بازرگانی نامدار   ۱         زنده یاد علی رضا اسدی     ۵

 نوده ملک               ۲             شهید کدائی     ۲

 نئوپان شموشک   ۱              زنده یاد حسن درگاهی    ۲

 

 

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در سه شنبه بیست و ششم مرداد 1389 و ساعت 14:55 |
ادامه رقابتهای فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان یادوراه سردارن و ۱۳۶۵ شهید شهرستان گرگان به شرح زیر می باشد:

شنبه ۲۳/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   جوانان ملل                             ایرانیان

ساعت ۲۱:۳۰   پوریای ولی بندرگز                    شهیدعبدالحسین جنا

ساعت ۲۲:۱۵   اسپرت دالاهو                         بسیج مخابرات گلستان

ساعت ۲۳:۰۰  پولیمر رضائی                           اتحاد گرگانجدید

ساعت ۲۳:۴۵  فتودیجیتال صبا                         امید زندگی نودیجه

ساعت ۰۰:۳۰  هیات شهدای آل یاسین            منتخب بالاجاده    

 

یکشنبه ۲۴/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   شادروان یاسر عرب                   جوانان طهماسبی

ساعت ۲۱:۳۰   شهید ایری                              شهیدمحمدحسین کریمی

ساعت ۲۲:۱۵   ستاره سرخ                             هیات عاشقان امیرالمومنین (ع)

ساعت ۲۳:۰۰  برق آریا                                   اتحاد نومل

ساعت ۲۳:۴۵  شرکت فلزپوشان صنعت            شهدای الغدیر

ساعت ۰۰:۳۰  نگین                                     دهیاری کفشگیری

 

دوشنبه ۲۵/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   امید                                    لوازم التحریر فرهنگ فاضل آباد

ساعت ۲۱:۳۰   ونوس همراه                         وحدت آهنگر محله  

ساعت ۲۲:۱۵  آذران پلاستیک                       شهدای سدن

ساعت ۲۳:۰۰  تولیدی بازرگانی نامدار            زنده یاد علی رضا اسدی  

ساعت ۲۳:۴۵  نوده ملک                            شهید کدائی

ساعت ۰۰:۳۰  نئوپان شموشک                 زنده یاد حسن درگاهی

 

 

سه شنبه ۲۶/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   شهید مهدوی                      نادر

ساعت ۲۱:۳۰   لبنی فرناد                         شرکت گوشت سحر مرغ کردان  

ساعت ۲۲:۱۵   شرکت باربری تیپاکس         مرحوم شکرالهیان

ساعت ۲۳:۰۰  رنگ الوان                          شهید خلیلی

ساعت ۲۳:۴۵  سقف نمای آلایه                یساقی

ساعت ۰۰:۳۰  مقاومت گلستان               لوله پویا

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در شنبه بیست و سوم مرداد 1389 و ساعت 14:54 |
رقابتهای شب اول:
گلستان    2                           شرکت باربری تیپاکس   صفر
نظام مهندسی 7                    رنگ الوان  1
برنا  6                                   سقف نمای آلایه   1
مقاومت گلستان  1                 آذین اسپرت   2
پایگاه امام علی (ع) صفر          پاس گلستان 4
تعاونی چند منظوره ورزشی گلستان   3           شرکت باران کار استرآباد   صفر
نتایج رقابتهای شب دوم:
شهرک میلاد   2                                 چاپ سیلک زرین کار    5
پیش دانشگاهی سعدی 8                    پایگاه بسیج نوچمن   صفر
پوشاک پارسیان    1                            لوازم خانگی سیلوان    1
پونک    1                                           پانکریشن   1
شهدای غلامی 4                                شهدای سیستان 2
ستاره سرخ تقی آباد 2                        شهدای زیارت   2
+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در شنبه بیست و سوم مرداد 1389 و ساعت 13:55 |
۵ شنبه ۲۱/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   گلستان  ------    شرکت باربری تیپاکس

ساعت ۲۱:۳۰   نظام مهندسی  ------    رنگ الوان

ساعت ۲۲:۱۵   برنا   --------------    سقف نمای آلایه

ساعت ۲۳:۰۰   مقاومت گلستان ---------------   آذین اسپرت

ساعت ۲۳:۴۵   پایگاه مقاومت امام علی (ع)  ----------------  پاس گلستان

ساعت ۰۰:۳۰  تعاونی چند منظوره ورزشی گلستان ---------- شرکت باران کار استرآباد

  جمعه ۲۲۲/۵/۸۹

ساعت ۲۰:۴۵   شهرک میلاد -------- چاپ سیلک زرین کار

ساعت ۲۱:۳۰   پیش دانشگاهی سعدی --------- پایگاه مقاومت بسیج نوچمن

ساعت ۲۲:۱۵   پوشاک پارسیان --------------- لوازم خانگی سیلوان

ساعت ۲۳:۰۰   پونگ ---------------- یانکرشن

ساعت ۲۳:۴۵   شهید غلامی ---------  شهدای سیستان

ساعت ۰۰:۳۰ ستاره سرخ تقی آباد --------- شهدای زیارت

 

شنبه ۲۳/۵/۸۹

 

ساعت ۲۰:۴۵   جوانان ملل (میعاد) ---------- ایرانیان

ساعت ۲۱:۳۰   پوریای ولی بندرگز ------------ شهید عبدالحسین جنا

ساعت ۲۲:۱۵   اسپرت دالاهو ------------------- آرمان

ساعت ۲۳:۰۰   پولیمر رضائی ------------------- اتحاد گرگانجدید

ساعت ۲۳:۴۵   فتودیجیتال صبا ------------------ امید زنگی نودیجه

ساعت ۰۰:۳۰ هیئت شهدای آل یاسین -------- منتخب بالاجاده

 

 

 

+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389 و ساعت 15:52 |
سهراب قربانی "کمیته جوانان"  قربان حمزه ای"مسئول اجرای مسابقات"

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط روابط عمومی هیئت در جمعه بیست و چهارم اردیبهشت 1389 و ساعت 10:3 |


Powered By
BLOGFA.COM